?

Log in

No account? Create an account
 
 
06 May 2010 @ 03:10 am
 
Just considered to delete this account and start new one. Maybe thats not right, but, while cleaned unecessary stuff, changed my mind. This place need major cleanup if I want still wright further here.
Bye bye all yaoi groups and other shit

Soo, whats new in my life? Now I'm unemployed and bored to death at the moment and fuckn lazy to change it :D

bljeh.. lab... it kā jau vajadzētu uzlabot savas Angļu valodas zināšanas, tomēr blogos labāk domājas dzimtajā valodā. Spārdu sevi, lai saorganizētos un pabeigtu Suņam vajadzīgās lietas, lai savukārt viņa varētu vēlāk tās izmantot savam komiksam. Un vispār arī palasot vecos ierakstus (varbūt to nevajadzēja) sagribējās dabūt savos nagos vienu grāmatu. Vienīgā cerība pagaidām to iegūt ir Zvaigznes outlet. Varbūt pat naiva tā cerība.
Pozitīvi arī tas,ka atšķirībā no citiem gadiem ir izzīmējes konkrēts plāns ko kosplejot :D Bonusā varētu būt vecā labā doma par Robertu no Balack lagoon, kaut ar Sadako liekas interesantāka kosplejam. Varu jau iedomāties tantukus gājienam ceļā, kas trāpīsies :D.
Tāpat par veiksmi var uzskatīt to, ka beidzot atradu koka vēdekli, ko jau sen gribēju dabūt,lai aizvietotu veco,kas nonāca miskastē jau pirms krietna laika pēc negadījuma birojā.
Vispār arī apsveru domu sākt 100 themes chalenge, bet pagaidām attur tas, ka ļoti sen nekas nav zīmēts un roka neceļas traumēt sevi ar epic fail pie katra mēģinājuma. Wrong doing... kā gan citādāk uzlabosies stils, ja ne zīmējot. Tīrā hibernācija, bet zinot mani,paredzu kaut ko labu salīdzinot ar citiem zīmējumiem, un standarta stila miņu. Tā gan uz labu vai sliktu, bet maiņa.
Pēdējā laikā atkal parādījusies doma par kaut ko ar dizianu saistītu. Šoreiz sveras uz restaurācijas pusi - rūpīgs un kaitinoši ilgs process, bet tajā pat laikā kaut kas neparasts redzēt kā tavā priekšā vecās lietas parādās ka jaunas.

piekāst.. labnkat
 
 
 
Yankinsyarounin on May 6th, 2010 11:49 am (UTC)
Noteikums nr.1: nenonoecināt sevi. >:3
Yankinsyarounin on May 6th, 2010 11:53 am (UTC)
nenoniecināt*
bakenekonakamurarei on May 8th, 2010 09:46 pm (UTC)
hai ^^

*sevi saspārda*
Yankinsyarounin on May 9th, 2010 06:24 am (UTC)
Noteikums nr.2: nespārdīt sevi. :3
xikes: Insanexikes on May 7th, 2010 09:39 pm (UTC)
Hah. Ok. Mani vēl nav sasniedzis tas neredzamais masveida iedvesmas vilnis, kas pamudina uz beziemesla bloga dzēšanu utt.
bakenekonakamurarei on May 8th, 2010 09:48 pm (UTC)
Varbūt kādreiz der aizdomāties,ka tam var būt savs iemesls
xikes: Insanexikes on May 9th, 2010 09:39 pm (UTC)
Jā, protams. Visam ir savs iemesls un jēga.
Patiesību sakot, pagājušā gada nogalē es pats gandrīz izdzēsu šo blogu un tiešām arī izdzēsu vienu citu (multiply, kā arī draugiem.lv). Šis tika saglabāts tikai tapēc, ka tika dots mēnesis laiks, lai pārdomātu un saglabāta iespēja atgriezt.

Lai nu kā, veiksmi ar ikdienas sīkumiem! Visas lielās lietas sastāv no mazajām~
bakenekonakamurarei on May 10th, 2010 03:44 pm (UTC)
Tas nav nekāds noslēpums un nāksies vien sarūgtināt, bet tāda tipa drāmas nav manā gaumē ;)

Sen jau gribējās to darīt ^^
xikes: Nice smilexikes on May 10th, 2010 08:15 pm (UTC)
Sarūgtināt, diez vai.
Kas bijis, bijis. Izdzēstie blogi un konti nu ir vēsture. Pasaule mainās un cilvēki ar.
d^^b